Petites Editorials / Pequeñas Editoriales header image 3

Editorials / Editoriales



Abada Editores* www.abadaeditores.com
A buen paso* www.abuenpaso.com
Adesiara Editorial www.adesiaraeditorial.cat
Alfabia www.edicionesalfabia.com
Almed* www.almed.net
Alpha Decay www.alphadecay.org
Alrevés www.alreveseditorial.com
Alvarellos Editora* www.alvarellos.info
Amara Ediciones* www.ediciones-amara.net
Amargord Ediciones* www.edicionesamargord.com
Anagrama* www.anagrama-ed.es
Apa Apa Còmics www.apaapacomics.com
Arcàdia www.arcadia-editorial.com
Artemisa Ediciones www.artemisaediciones.com
Artichoque* www.artichoque.es
Atalanta www.atalantaweb.com
Ático de los Libros* www.aticodeloslibros.com
Baile del sol* www.bailedelsol.org
Bang Ediciones www.bangediciones.com
Barbara Fiore Editora www.barbara-fiore.com/
Barril & Barral www.barrilybarral.com
Bartleby Editores* www.bartlebyeditores.es
Bellaterra Música www.bellaterramusica.com/ed/cataleg.php
Belleza Infinita www.bellezainfinita.org
Berenice Editorial* www.editorialberenice.com
Biblioteca Sibila www.sibila.org
Blackie Books www.blackiebooks.org
Blur Ediciones www.librosdeblur.blogspot.com
Brau Edicions* www.brauedicions.com
Cabaret Voltaire www.cabaretvoltaire.es
Café Central www.antoniclapes.com
Calamar Ediciones www.calamarediciones.com
Calambur Ediciones* www.calambureditorial.com
Campgràfic www.campgrafic.com
Candaya www.candaya.com
Carena Ediciones* www.edicionescarena.org
Círculo de Bellas Artes* www.circulobellasartes.com
Club Leteo* www.clubleteo.com
Coco Books* www.cocobooks.es
Comanegra Editorial* www.comanegra.com
Cru Edicions* www.bisdixit.com/cru
Cuatro Ediciones www.cuatroediciones.com
Dibbuks* www.dibbuks.com
DPR-Barcelona www.dpr-barcelona.com
DVD Ediciones www.dvdediciones.com
ECOS editorial* www.ecos.coop
Ediciones Baladí* www.edicionesbaladi.com
Ediciones Barataria www.barataria-ediciones.com
Ediciones del Viento www.edicionesdelviento.com
Ediciones La Palma* www.edicioneslapalma.com
Ediciones Trashumantes www.edicionestrashumantes.es
Ediciones Trea www.trea.es
Edicions de la Rosa Cúbica www.rosacubica.com
Edicions de Ponent www.edicionsdeponent.com
Edicions Impossibles* www.edicionsimpossibles.com
Edicions Vitel·la www.edicionsvitella.com
Editorial Alfama www.editorialalfama.es
Editorial Eclipsados* www.editorialeclipsados.bigcartel.com
Editorial Funambulista www.funambulista.net
Editorial Negranit
Ekaré edicions* www.ekare.com.ve
El Cangrejo Pistolero www.cangrejopistoleroediciones.blogspot.com
El Cep i la Nansa* www.elcepilanansa.com
El Gaviero Ediciones www.elgaviero.com
Ellago Ediciones* www.ellagoediciones.com
El Nadir www.editorialelnadir.com
El Naufraguito* elnaufraguito.com
El Olivo Azul www.elolivoazul.es
El Patito Editorial www.elpatitoeditorial.com
El Salobre* www.edicionsdelsalobre.com/
El Taller de Mario Muchnik
El Tangram* eltangram.com
Ensiola www.ensiola.cat
Errata Naturae www.erratanaturae.com
Escrito a Lápiz www.escritoalapiz.es
Faktoría K de Libros* www.faktoriakdelibros.com
Fragmenta www.fragmenta.cat
Fundación Kreanta* www.kreanta.org
Fundación Sinsonte www.fundacionsinsonte.com
Gadir editorial www.gadireditorial.com
Global Rhythm Press www.globalrhythmpress.com
Gourmandia www.ixoeditorial.com
H. Associació per a les Arts Contemporànies www.h-aac.net
Impedimenta www.impedimenta.es
Kalandraka* www.kalandraka.com
La Discreta www.ladiscreta.com
La Liebre de Marzo www.liebremarzo.com
La Máquina China www.lamaquinachina.com
La Uña Rota www.larota.es
LaBreu Edicions www.labreu.wordpress.com
Lengua de trapo* www.lenguadetrapo.com
Libro de Notas www.editorial.librodenotas.com
Libros de Cabecera www.librosdecabecera.com
Libros del Asteroide www.librosdelasteroide.com
Libros del Silencio* www.librosdelsilencio.com
Libros del Zorro Rojo www.librosdelzorrorojo.blogspot.com
Líniazero Edicions www.liniazero.com
Linteo ediciones* www.edicioneslinteo.com
Los Libros del Lince www.loslibrosdellince.com
Lynx Edicions www.lynxeds.com
Maldoror* www.maldororediciones.eu
Marbot Ediciones www.marbotediciones.com
Mas Casablanca www.mascasablanca.com/html/elscontes.html
Media Vaca www.mediavaca.com
Melusina www.melusina.com
Menoscuarto www.menoscuarto.es
Miquel Plana* web
Milimbo www.milimbo.com
Minúscula www.editorialminuscula.com
Mono azul Editora* www.monoazuleditora.com
Morsa www.morsa.es
Mudito & Co. www.sdedicions.com/mudito.html
Narratives 0
Navona Editorial* www.navonaed.com
Nevsky Prospects* www.nevsky.es
Nórdica Libros www.nordicalibros.com
Nowhere Man Press* www.ximenaperezgrobet.com
Obrador Edèndum www.obradoredendum.cat
Ocho y Medio www.ochoymedio.com
Oozebap www.oozebap.org
OQO www.oqo.es
Páginas de espuma* www.ppespuma.com
Panta Rhei www.panta-rhei.es
Papel de Liar www.globalrhythmpress.com
Papers de Versàlia www.papersdeversalia.com
Pepitas de Calabaza www.pepitas.net
Periférica www.editorialperiferica.com
Pintar-Pintar www.pintar-pintar.com
Planta 29 www.coleccionplanta29.com
Ponent Mon* www.ponentmon.com
Pre-textos* www.pre-textos.com
Proteus www.editorialproteus.com
Punctum www.editorialpunctum.com
Quálea Editorial www.qualeaeditorial.com
Raíña Lupa* www.rainalupa.com
Reino de Cordelia* www.reinodecordelia.es
Rinoceronte Editora www.rinoceronte.es
Riurau Editors www.riuraueditors.cat
Sajalín Editores* www.sajalineditores.com
Salto de Página www.saltodepagina.com
Satori Ediciones www.satoriediciones.com
Save As… Publications www.saveaspublications.net
SD Edicions www.sdedicions.com
Sequitur www.sequitur.es
Sexto Piso www.sextopiso.com
Tantàgora www.tantagora.net
Tenov Editorial www.editorialtenov.com
Thule Ediciones* www.thuleediciones.com/
Tintas Alternativas Ediciones www.tintasalternativasediciones.blogspot.com
Traficantes de Sueños www.traficantes.net
Trama Editorial www.tramaeditorial.es
Traspiés www.traspies.com
Veintisieteletras* www.veintisieteletras.com
Verbigracia* www.verbigracia.com

*Darreres aportacions a la base de dades de Petits Editors, Grans Llibres





< Tornar / Volver